Volvo XC40 Recharge plug-in hybrid

Seznamte se s naším kompaktním plug-in hybridním SUV, které je díky modernizaci designových prvků nyní výraznější a všestrannější než kdykoli dříve. Jedná se o vůz, který se stane Vaším ideálním společníkem bez ohledu na to, kam Vás život zavede.

Díky intuitivním prvkům navrženým s důrazem na komfort budete mít pohodlně pod kontrolou každý kilometr své cesty.

Seznamte se s vozem Volvo XC40 Recharge

Stylové cestování

Praktické úložné prostory, kvalitní materiály, precizní řemeslné zpracování a mimořádný komfort nabízí řidiči i spolujezdci vpředu jedinečný zážitek z jízdy v luxusním prostředí.

Chytré úložné prostory

Ve voze najdete celou řadu chytře řešených úložných prostorů pro uložení lahví s vodou, sportovních tašek, telefonů a notebooků. Nechybí ani háčky na nákupní tašky nebo na zavěšení tašky s rychlým občerstvením.

Zdravější prostředí v interiéru

Pokročilý systém čištění vzduchu neustále sleduje kvalitu vzduchu a pomáhá filtrovat škodlivé částice a pyl, abyste mohli dýchat zdravěji.

Volvo XC40 Recharge plug-in hybrid

Seznamte se s Volvem XC40 Recharge.

Jedná se o kompaktní plug-in hybridní SUV navržené s ohledem na planetu a stvořené pro městské prostředí.

Výkon bez kompromisů

Plug-in hybridní Volvo XC40 Recharge nabízí plynulé rozjezdy a energickou akceleraci, díky čemuž bude každá Vaše jízda v něm ještě příjemnější.

Bezpečnost

Asistenční systémy řidiče

Kromě funkcí pasivní bezpečnosti, jako jsou airbagy a deformační zóny, vybavujeme naše vozidla také asistenčními systémy řidiče, jejichž úkolem je pomoci řidiči předcházet kolizím nebo případně zmírnit následky nárazu. Tyto systémy Vás podpoří také při manévrování nebo parkování.

Bližší informace o bezpečnosti   

Fotografie a vizualizace jsou pouze ilustrativní. Uvedené prvky nemusí být součástí standardní výbavy nebo nemusí být dostupné pro všechny stylové varianty a motorizace.

Google, Google Play a Google Maps jsou ochranné známky společnosti Google LLC.

Objednat servis Testovací jízda Nový vůz Kontakt
Nahoru