Volvo XC40 Recharge Pure Electric

Seznamte se s naším kompaktním elektrickým SUV, které je díky modernizaci designových prvků a integrovaným aplikacím Google nyní výraznější a všestrannější než kdykoli dříve. Jedná se o vůz, který se stane Vaším ideálním společníkem bez ohledu na to, kam Vás život zavede. Svou objednávku můžete zadat ještě dnes.

Příjemný zážitek z elektrické jízdy umocní intuitivní technologie a integrované funkce Google.

Interiér vozu Volvo XC40 Recharge Pure Electric

Nejlepší navigace ve své třídě

Díky plně integrovaným Google Maps a handsfree hlasovému ovládání prostřednictvím Google Assistant (dostupnost ČJ závisí na společnosti Google) máte k dispozici dopravní informace v reálném čase a automatické změny trasy, takže vždy bez problémů dorazíte do cíle.

Pomoc při hledání nabíjecích stanic

Hledání nabíjecích stanic Vám ve voze Volvo výrazně usnadní aplikace Google Maps. Oceníte ji především na delších cestách, protože Vám umožní perfektně si naplánovat trasu a užít si pohodlnější cestování bez stresu.

Vždy aktuální

Volvo XC40 Recharge může přijímat automatické aktualizace prostřednictvím vzdáleného přístupu (OTA). Váš vůz tak bude stále aktuální a pokaždé zas o něco lepší.

Volvo XC40 Recharge Pure Electric

Žádné kompromisy

S vozem Volvo XC40 Recharge se nemusíte rozhodovat mezi výkonem a odpovědnou jízdou. Prostě se usaďte, zařaďte rychlost a užívejte si výhody komfortního regulování rychlosti jedním pedálem a působivého výkonu elektrického pohonu. To vše při nulových emisích z výfukových plynů.

Nabíjení na cestách

Na cestách můžete využít stanice pro rychlé nabíjení, které umožňují nabít akumulátor vozu Volvo XC40 Recharge Twin z 10 na 80 % během přibližně 37 minut*.

* Doby nabíjení závisí mimo jiné na okolní teplotě, aktuální teplotě akumulátoru, výbavě pro nabíjení, stavu akumulátoru a stavu vozidla.

Operativní leasing nebo nákup za hotové

Včetně služeb nabídky Volvo Care

Začněte s objednávkou   

Výhody nabídky Volvo Care

Objevte výhody, které má nabídka Volvo Care pro čistě elektrické Volvo XC40 Recharge.

Náklady na údržbu hradíme my

Po dobu 3 let nebo do ujetí 100 000 km, v závislosti na tom, co nastane dříve, uhradíme náklady na servisní údržbu vozu, a to včetně výměny vyjmenovaných opotřebovaných dílů. (1)

Tříletá záruka

K Vašemu bezstarostnému cestování přispěje i vědomí, že je Vaše Volvo kryto naší tříletou zárukou. (2)

Asistenční služby

Po dobu 3 let Vám budou v případě potřeby poskytovány asistenční služby zahrnující zejména opravu vozidla na místě, odtah do autorizovaného servisu, zajištění náhradní dopravy nebo ubytování. (3)

U operativního leasingu je plné pojistné krytí zahrnuto v ceně pronájmu. V případě koupě vozu není pojištění automobilu součástí standardní nabídky Volvo Care, ale u svého místního autorizovaného prodejce Volvo si jej můžete na přání sjednat také. (4)

Měsíční splátka nabídky operativního leasingu je fixní a je uvedena vč. DPH pro spotřebitele a bez DPH pro firmy. Měsíční splátka je kalkulována pro období 36 měsíců s nájezdem 10 000 Km za rok. Nabídka není závazným návrhem na uzavření smlouvy dle ustanovení § 1732 občanský zákoník. Pro individuální kalkulace se vždy obracejte na autorizovaného prodejce Volvo, který zohlední i vaše potřeby týkající se například doby nájmu (od 24 do 60 měsíců) nebo celkového nájezdu (až do 200 000 km). Vyobrazená verze Volvo XC40 Recharge uvedená v nabídce je ilustrativní. Platnost této nabídky je časově omezena do 31. 12. 2022. Společnost Volvo Car Czech Republic s.r.o. si po dobu trvání nabídky vyhrazuje právo na její změnu.

(1) Služby servisu a údržby platí po dobu 3 let od data dodání nebo do ujetí 100 000 km (v závislosti na tom, co nastane dříve). Služby servisu a údržby pokrývají pravidelnou servisní údržbu každých 24 měsíců nebo po ujetí 30 000 km (v závislosti na tom, co nastane dříve) a zahrnují výměnu následujících dílů podléhajících opotřebení: brzdové destičky a kotouče (pokud je to nutné), a lišty stěračů (1x ročně). Služby servisu a údržby nezahrnují výměnu opotřebitelných dílů, které nejsou výše výslovně uvedeny.

(2) V rámci nabídky Volvo Care je tovární záruka platná po dobu 3 let nebo do ujetí 100 000 km včetně (v závislosti na tom, co nastane dříve). Záruka na vysokonapěťovou baterii 8 let / 160 000 km

(3) Asistenční služby Volvo Asistent poskytuje společnost AWP Solutions ČR a SR s.r.o., se sídlem Jankovcova 1596/14b, 170 00 Praha 7, IČO: 25622871 přímo nebo prostřednictvím svých smluvních partnerů. Detailní podmínky asistenční služby Volvo Asistent jsou uvedeny ve Všeobecných podmínkách pro poskytování asistenčních služeb Volvo Asistent. V rámci nabídky Volvo Care Vám asistenční služby budou poskytovány po dobu 3 let od data dodání vozidla.

(4) Toto na přání dostupné pojištění vozu není zahrnuto v ceně modelu XC40 Recharge. Volvo XC40 Recharge je možné zakoupit i bez tohoto příplatkového pojištění. Na přání dostupné pojištění vozu lze zakoupit pouze u místního autorizovaného prodejce vozů Volvo, přičemž může zahrnovat povinné pojištění odpovědnosti, komplexní pojištění, pojištění řidiče a právní ochranu. Váš místní autorizovaný prodejce vozů Volvo, který je současně oprávněn sjednávat pojištění, Vás může nejlépe informovat o podrobných podmínkách zmíněného příplatkového pojištění.

audiosystém Harman and Kardon

Vychutnejte si exkluzivní kvalitu médií a zvuku.

Volvo XC40 Recharge nabízí integrované funkce Google pro hlasové ovládání. Díky známému rozhraní si můžete užívat zábavu a zůstat v kontaktu s přáteli, rodinou a kolegy – to vše pomocí hlasových příkazů. Přístup k aplikacím na Google Play a špičkový audiosystém Harman Kardon Premium Sound propojí Váš vůz s Vaším životem jako nikdy předtím.

Více o integrovaných aplikacích Google   
Bezpečnost

Asistenční systémy řidiče

Kromě funkcí pasivní bezpečnosti, jako jsou airbagy a deformační zóny, vybavujeme naše vozidla také asistenčními systémy řidiče, jejichž úkolem je pomoci řidiči předcházet kolizím nebo případně zmírnit následky nárazu. Tyto systémy Vás podpoří také při manévrování nebo parkování.

Bližší informace o bezpečnosti   
Integrované aplikace Google

Digitální služby

Náš balíček digitálních služeb Vás pohodlně propojí s Vaším vozem Volvo i s Vaším digitálním životem, takže zůstanete ve spojení i na cestách. Užijte si až 4 roky* s chytrými službami Google a Volvo, které zahrnují:

  • Hlasové ovládání Google Assistant (dostupnost ČJ závisí na společnosti Google), navigaci Google Maps a obchod Google Play
  • Volvo Cars aplikace se službami poskytovanými na základě vzdáleného přístupu
  • A veškerá potřebná data

* Čistě elektrické Volvo XC40 Recharge dodáváme včetně balíčku digitálních služeb předplacených až na 4 roky. Po uplynutí této doby vstoupí v platnost nové podmínky.

Celoevropská síť nabíjecích stanic

Celoevropská síť nabíjecích stanic

Díky spolupráci Volvo Cars s firmou Plugsurfing můžete využít více než 200 000 nabíjecích stanic po celé Evropě.

Zjistit více   
Fotografie vozu Volvo

Chytrá úložná řešení

Kamkoliv se v kabině podíváte, tam najdete chytré odkládací prostory. Mezi ně patří například odpadkový koš, spousta držáků na karty, polička pro bezdrátové dobíjení telefonu, výklopný háček na příruční tašku a další. V zavazadlovém prostoru pak najdete spoustu místa pro přepravu zavazadel a různé výstroje. Úložný prostor najdete dokonce i pod kapotou, kde již nezabírá veškeré místo rozměrný spalovací motor. Jedná se o perfektní místo, kam můžete schoval například nabíjecí kabely, které zde budou snadno dostupné a dobře chráněné.

Fotografie a vizualizace jsou pouze ilustrativní. Uvedené prvky nemusí být součástí standardní výbavy nebo nemusí být dostupné pro všechny stylové varianty a motorizace.

Google, Google Play a Google Maps jsou ochranné známky společnosti Google LLC.

Objednat servis Testovací jízda Nový vůz Kontakt
Nahoru